VUSION RAIL - Interaktywna listwa wideo od SES-imagotag

Zalety
  • Praktyczna kontrola i dostosowywanie treści bezpośrednio z tabletu
  • Interaktywne doświadczenie zakupowe z kodami QR/filmami/GIFami charakterystycznymi dla danego produktu
  • Innowacyjne narzędzie marketingowe w miejscu zakupu
  • Transparentna komunikacja z klientami i pracownikami w czasie rzeczywistym

Pokazując filmy instruktażowe na VUSION Rail można sprawnie zaprezentować zastosowanie lub instalację produktów, które wymagają dodatkowych informacji o ich użyciu. VUSION Rail pozwala na bezpośrednią interakcję z kupującymi przy półce, reklamując Państwa produkty za pomocą określonych kampanii marketingowych na ekranie LCD i zapewniając klientom odpowiednie doświadczenia promocyjne za pośrednictwem cyfrowego wyświetlacza lub ekranu dotykowego.

Jak działa VUSION Rail?

Połączenie sieciowe między platformą Cloud IoT VUSION Rail a regałami umożliwia inteligentną sprawność operacyjną: dzięki synchronizacji ze wszystkimi systemami POS w V:Rail można szybko zarządzać i zmieniać treści, takie jak obniżki cen, kampanie lub kupony. Potrzebne jest tylko stałe zasilanie i połączenie przez WLAN (pasma częstotliwości 2. 4 GHz i 5 GHz) lub Bluetooth. W ten sposób komunikacja z klientami i pracownikami odbywa się w czasie rzeczywistym.

Sterowanie i dostosowywanie położenia elektronicznych etykiet cenowych odbywa się za pomocą interfejsu paska dotykowego na spodzie każdego wyświetlacza VUSION Rail lub bezpośrednio przez system zarządzania treścią (np. z tabletu). Jasność wyświetlacza można przy tym regulować jednym kliknięciem. Jednocześnie listwa wideo jest chroniona przed ingerencją niepowołanych użytkowników: klienci nie mogą przesuwać metek z cenami, a Touch Bar może być obsługiwany tylko przez upoważnionych pracowników. Oczywiście kontrola dostępu zapobiega również zmianom cen cyfrowych lub zawartości odtwarzacza multimedialnego przez osoby niepowołane. Dzięki aluminiowej obudowie VUSION RAIL jest odporny na zarysowania, niezwykle wytrzymały i może być zamontowany na każdej półce.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat interaktywnych zastosowań digital signage w postaci ekranów cyfrowych lub elektronicznych etykiet cenowych e-ink, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół z przyjemnością doradzi Państwu w zakresie najlepszego wdrożenia wybranego rozwiązania ESL lub pomoże znaleźć odpowiednie rozwiązanie digital signage dla Państwa firmy.