Silni partnerzy dla Państwa sukcesu

Wraz z naszymi partnerami, e-shelf-labels opracowuje indywidualne rozwiązania dla Państwa oznakowania elektronicznego. Nasi partnerzy posiadają szeroką wiedzę na temat sprzętu i oprogramowania. W ten sposób zapewniamy, że wdrożenie, zastosowanie i efekt naszych etykiet cyfrowych są optymalnie dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Zapraszamy do skorzystania z silnej sieci i połączonego know-how naszych partnerów!

Nasza sieć partnerska


 

SES-imagotag

VusionGroup jest projektantem i producentem komponentów sprzętowych i programowych do elektronicznego etykietowania cen w handlu detalicznym. Od momentu założenia w 1992 roku firma stale się rozwija. Jako lider rynku inteligentnych etykiet cyfrowych i automatyzacji cen, ta francuska firma zaopatruje 61 krajów na całym świecie za pośrednictwem 13 biur. E-shelf-labels jest Złotym Partnerem (Gold Partner) VusionGroup i z przyjemnością zapewni Państwu doskonałe, fachowe wsparcie w wyborze odpowiedniej infrastruktury dla Państwa                                                              aplikacji.

 


 

SOLUM

Grupa SOLUM jest spółką typu spin-off firmy Samsung Electro-Mechanics z siedzibami w Korei Południowej, USA i Niemczech. Firma SOLUM posiada 45-letnie doświadczenie w dziedzinie innowacji i wiedzy specjalistycznej w zakresie podstawowych technologii częstotliwości radiowych, modułów ESL i IoT, dlatego jest predestynowana do zorientowanego na rozwiązania partnerstwa z e-shelf-labels. Ta międzynarodowa firma oferuje kompleksowe rozwiązania ESL dla klientów z branży detalicznej i przemysłowej.

 


 

ZEBRA Technologies

Zebra Technologies jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań do identyfikacji i przechwytywania danych, komputerów przenośnych, śledzenia lokalizacji i oprogramowania, pomagając firmom w cyfryzacji ich działalności, aby pozostać konkurencyjnym. Jako Advanced Partner firmy Zebra e-shelf-labels zapewnia wyjątkowe wsparcie i specjalne rozwiązania producenta dla Państwa indywidualnych projektów.

 


 

4process

4process AG jest ekspertem w zakresie SAP posiadającym status Gold Partner. Jako dostawca kompleksowych usług, firma opiekuje się swoimi klientami przez cały cykl wdrożenia: od analizy procesu i dostosowania do potrzeb klienta, poprzez stałe zarządzanie zmianą, aż po hosting i wsparcie. Do grona klientów 4process należą zarówno firmy średniej wielkości, jak i międzynarodowe korporacje. Długotrwałe relacje z klientami i wyjątkowe zadowolenie klientów to cechy charakterystyczne 4process AG.

 


 

élo Touch

Elo Touch jest specjalistą w technologiach dotykowych od ponad 40 lat i tym samym jest liderem technologicznym w zakresie rozwiązań dotykowych. Firma z Kalifornii z powodzeniem zgłosiła już około 400 patentów w tej dziedzinie. Dzięki swoim komponentom sprzętowym i programowym Elo Touch działa w ponad 80 krajach w takich sektorach jak opieka zdrowotna, handel detaliczny i transport. Systemy te zawsze były obietnicą jakości, niezawodności i innowacyjności.

 


 

ROOMZ

ROOMZ SA opracowuje i produkuje produkty związane z efektywnym zarządzaniem przestrzenią. Szwajcarska firma postawiła sobie za zadanie lepsze zarządzanie zwinnymi miejscami pracy przyszłości. Dzięki swoim innowacyjnym produktom do efektywnego zarządzania przestrzenią ROOMZ SA dostarczył już ponad 400 zadowolonych klientów w Szwajcarii, Niemczech i Francji. Jako partner ROOMZ, e-shelf-labels z przyjemnością pomoże Państwu w opracowaniu indywidualnych rozwiązań w zakresie oznakowania pomieszczeń dla miejsca pracy.

 


 

AISS technologies

AISS technologies jest dostawcą interaktywnych systemów doradczych, które ułatwiają klientowi natychmiastowe podjęcie decyzji o zakupie. Rozwiązania programowe opracowane dla różnych cyfrowych urządzeń końcowych umożliwiają klientowi wyszukiwanie konkretnych produktów. Na wyświetlaczu lub ekranie dotykowym podawane są istotne informacje o asortymencie i żądanym artykule. Firma AISS została założona w 2011 roku, a jej produkty są obecnie używane w ponad 350 sklepach w 14 krajach na całym świecie.

 


 

shopreme

shopreme jest dostawcą mobilnych rozwiązań płatniczych i systemów kas samoobsługowych. Spółka joint venture shopreme została założona przez wirecube GmbH i Umdasch Group Ventures w celu wprowadzenia sprzedawców detalicznych w erę cyfrową i zaoferowania klientom nowego poziomu wygody. shopreme jest liderem na rynku mobilnych kas samoobsługowych i oferuje klientom unikalne doświadczenie dzięki kluczowym funkcjom, takim jak mobilne skanowanie i płacenie oraz nawigacja wewnątrz budynku.

 


 

Motion Display

Motion Display to szwedzka firma zajmująca się efektywną reklamą elektroniczną w punkcie sprzedaży. Firma opracowuje, produkuje i sprzedaje unikalne animowane wyświetlacze e-papierowe, tzw. cyfrowe wobblery półkowe. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w handlu detalicznym i marketingu w sklepach firma stawia na technologię e-ink. Motion Display doskonale uzupełnia więc ofertę e-shelf-labels o reklamę elektroniczną, która może być umieszczona bezpośrednio na produkcie.

 


 

BenQ Display

BenQ Display ma 30 lat doświadczenia na rynku jako producent wyświetlaczy, co czyni go liderem w projektorach DLP. Firma wyrobiła sobie markę w szczególności w dziedzinie interaktywnych wyświetlaczy i rozwiązań digital signage. Razem z e-shelf-labels BenQ Display tworzy kompletną ofertę z zakresu digital signage i interaktywnych wyświetlaczy reklamowych we wszystkich obszarach biznesowych i detalicznych.

 


 

Vivid Tech

Vivid Tech dostarcza interaktywne rozwiązania digital signage dla punktów sprzedaży detalicznej. Firma — z siedzibą w Rydze na Łotwie — współpracuje z międzynarodowymi klientami i wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania w zakresie elektronicznego etykietowania cenowego w oparciu o wysokokontrastowe etykiety półkowe IPS LCD. Vivid Tech jest więc doskonałym uzupełnieniem portfolio ESL i tworzy wartościowe podejście do sprzedaży, które umożliwia interakcję pomiędzy klientem a wyświetlaczem.

 


 

Vivid Tech

PDi Digital to wspólny start-up Grupy Bossard i SES-imagotag, lidera na rynku cyfrowego etykietowania cen. Misją start-upu jest zrewolucjonizowanie cyfrowego etykietowania w przemyśle i logistyce. Dzięki nowej, cyfrowej platformie IoT, wiedza specjalistyczna dotycząca różnych technologii elektronicznych etykiet półkowych (ESL) będzie teraz promowana na skalę międzynarodową.

 


 

Visionect

VISIONECT jest wiodącym na świecie projektantem i twórcą rozwiązań cyfrowych wyświetlaczy, koncentrującym się na przyjaznych dla środowiska, energooszczędnych wyświetlaczach digital signage od momentu powstania firmy w 2007 roku. Firma stawia na przyszłościowe innowacje, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie sprawdzonych rozwiązań, udało jej się przyjąć podejście Place&Play: łatwa instalacja, wysoka użyteczność i wszechstronne rozwiązania, które bezproblemowo dopasowują się do każdego przypadku użycia.