Kolorowe wyświetlacze do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz

ZALETY
  • Wyświetlanie tekstów i grafiki w pełnym kolorze lub monochromatycznie
  • Wielkość wyświetlacza 32 cale
  • Energooszczędna strona
  • Łatwa instalacja
  • Dobra czytelność
  • Odpowiedni do użytku wewnętrznego i zewnętrznego

Wyświetlacze kolorowe i ich możliwości

Wyświetlacze kolorowe oferują możliwość wyświetlania bardziej interaktywnych reklam i bardziej szczegółowych informacji. Wyświetlacze są również lżejsze niż obecne wyświetlacze LCD, co pozwala na ich instalację w wielu różnych miejscach i jest jednocześnie łatwiejsze niż w przypadku alternatywnych technologii wyświetlania. Kolorowe wyświetlacze e-ink są trwałe i niezawodne. W normalnych warunkach eksploatacji są one zaprojektowane do działania na ponad 10 lat. To z kolei obniża długoterminowe koszty konserwacji i wymiany. Wyświetlacze są tak skonstruowane, aby były odporne na wpływy środowiska, dlatego są chronione przed wilgocią i promieniami UV, a także są odporne na płomienie.

Obszary zastosowań kolorowych wyświetlaczy e-ink

Kolorowe wyświetlacze e-ink mogą być stosowane w wielu dziedzinach. Są one wykorzystywane na przykład w magazynach, gdzie służą do oznaczania procesów i czasów załadunku lub do prezentacji zapasów towarów. Inne możliwe zastosowania obejmują rozkłady jazdy autobusów lub pociągów, panele wyświetlające na lotniskach lub publiczne wyświetlacze informacyjne dla mieszkańców i turystów w miastach. Wyświetlacze e-ink mogą również wyświetlać zdjęcia w wysokiej jakości.

Największą zaletą digitalizacji treści na wyświetlaczach e-ink jest możliwość ich zdalnej aktualizacji bez konieczności drukowania nowych treści, a następnie ich ręcznego zastępowania. Pojedynczy lokalny podmiot może aktualizować wiele wyświetlaczy z jednego punktu.

Wyświetlacze e-papierowe nie wymagają żadnego kablowego źródła zasilania i dlatego są znacznie bardziej energooszczędne i wytrzymałe niż ekrany LCD. Treść jest widoczna w dzień i w nocy, a nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Dzięki technologii kolorowej treści mogą być wyświetlane w sposób jeszcze bardziej żywy i interaktywny. Na przykład w przypadku rozkładów jazdy i inwentaryzacji kolory świateł drogowych mogą wskazywać aktualny status.

Galerie