Wyświetlacze e-ink jako wielofunkcyjne systemy informacyjne

Szczegóły produktu
  • Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego
  • Opcjonalne podświetlenie
  • Rozmiary wyświetlacza od 13 cali
  • 16-bitowa skala szarości lub 4096 kolorów
  • Niskie zużycie energii dzięki technologii e-ink
  • Wysoka czytelność i stabilność kąta widzenia

Zalety ekranów e-ink

  • Niskie zużycie energii: E-ink jest "bistabilny", co oznacza, że ekran zazwyczaj działa bez stałego zasilania. Wyświetlanie etykiet e-papierowych jest utrzymywane nawet w przypadku braku zasilania. Dzieje się tak, ponieważ energia jest zużywana tylko wtedy, gdy zmienia się zawartość wyświetlacza.
  • Dobra czytelność: Nawet w jasnym świetle słonecznym wyświetlacze są łatwe do odczytania. Ponadto, matowy wyświetlacz zapobiega odbiciom lub migotaniu, a zatem jest komfortowy w odbiorze dla oczu widza.
  • Bardzo dobra stabilność kąta widzenia: Ponieważ pigmenty barwiące atramentu elektronicznego znajdują się bezpośrednio za warstwą wierzchnią, uzyskuje się wysoki kontrast. Dzięki temu wyświetlacz jest czytelny nawet pod bardzo słabym kątem.

Chociaż wyświetlacze e-ink są pasywne, tzn. nie są podświetlane, istnieje możliwość zintegrowanego podświetlenia. W ten sposób nasze wyświetlacze e-papierowe w skali szarości i w pełnym kolorze są gotowe do użycia o każdej porze dnia i noc.

E-Ink Displays - Różnorodność kształtów i kolorów

Technologia e-ink jest związana z producentem o tej samej nazwie, firmą E Ink Corporation, i jest stosowana przede wszystkim w czytnikach e-booków. Jednak wyświetlacze e-ink mogą być stosowane również w innych dziedzinach, a tym samym w różnych branżach. Podczas gdy nasze Elektroniczne etykiety cenowe i elektroniczne etykiety dostępne są w zakresie do 12 cali wielkości wyświetlacza, w przypadku wyświetlaczy e-ink można również wybrać większe ekrany. Ich zakres wynosi od 13 do 48 cali.

Dodatkowo, większe wyświetlacze e-ink oferują możliwość wyświetlania w skali szarości lub w kolorze, podczas gdy etykiety cyfrowe mogą wyświetlać tylko kolory BWR lub BWY. W ten sposób wyświetlacze e-ink zapewniają większą swobodę projektowania obrazów i tekstu. Funkcjonują jako wielofunkcyjne systemy oznakowania w biurach, szpitalach, hotelach i na lotniskach lub jako tablice informacyjne i rozkłady jazdy na przystankach autobusowych.

WERSJE WYŚWIETLACZY

Bez względu na przeznaczenie, technologia e-ink może być wykorzystywana na wiele sposobów. W zależności od potrzeb można wybrać pomiędzy wyświetlaczami E-Ink HD w skali szarości HD i wyświetlaczami kolorowymi.

Wyświetlacze w skali szarości wyświetlają treść w 16 różnych odcieniach szarości i są odpowiednie jako systemy informacyjne dla wielu obszarów. Z kolei wyświetlacze kolorowe prezentują 4096 poziomów kolorów i oferują tym samym jeszcze więcej możliwości wyświetlania treści. Wyświetlacze e-ink są również częściowo wyposażone w podświetlenie.

Nasz serwis z e-shelf-labels dla Państwa

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo używać wyświetlaczy e-papierowych w biurze, w sklepie detalicznym czy na lotnisku, oferujemy kompletne rozwiązania z jednego źródła. Od pierwszej informacji i kontaktu do dalszych działań, w tym instalacji, uruchomienia i kompleksowego wsparcia, e-shelf-labels jest niezawodnym partnerem. Chętnie pomożemy również w opracowaniu interfejsów i rozwiązań programowych dostosowanych do potrzeb klienta.

Czy mają Państwo pytania, potrzebują dalszych informacji lub są zainteresowani ofertą? Chętnie Państwu pomożemy.