Nasi odsprzedawcy dla Twoich projektów

Nasi resellerzy dystrybuują portfolio e-shelf-labels, doradzają klientom, współpracują z nami przy wdrożeniach projektów i świadczą usługi związane z digital signage. Celem tej współpracy jest znalezienie optymalnego rozwiązania dla naszych klientów i ich aplikacji.

Skorzystaj z tej silnej sieci i dowiedz się więcej o portfolio produktowym naszych odsprzedawców!

Nasza sieć resellerów


Kende Gastro

 

Od ponad 30 lat Kende Gastro jest synonimem wyjątkowych usług w zakresie planowania profesjonalnego zaplecza kuchennego. Planowanie, budowa i wsparcie są w jednym ręku. Projektanci i technolodzy kuchni zrealizowali już ponad 2.000 projektów kuchni, od prostych piekarni tarte flambée po ekskluzywne restauracje, od dużych kuchni po catering stadionowy.

 


PVA Systems

 

PVA Systems rozwija i dystrybuuje systemy sprzedaży detalicznej, kasy fiskalne i systemy zarządzania towarami. Dzięki swoim opracowaniom i zastosowaniom firma jest liderem na rynku czeskim i słowackim. PVA ściśle współpracuje z producentami specjalistycznego sprzętu, np. wag sklepowych, kas fiskalnych czy czytników kodów kreskowych.

 QLM

QLM specjalizuje się w gotowych do eksploatacji magazynach, które są dostosowane do potrzeb logistycznych klienta. Węgierska firma oferuje kompleksowe rozwiązania intralogistyczne: od planowania, projektowania i budowy, poprzez automatyzację i integrację systemów po eksploatację.

 Positiva

Positiva to szybko rozwijająca się firma high-tech w Słowenii, która łączy kreatywność z narzędziami software’owymi. Bogate doświadczenie w zakresie klasycznej komunikacji rynkowej łączy z rozwojem narzędzi cyfrowych, aby zapewnić optymalny zakres rozwiązań komunikacyjnych dla klientów.

 


EZ-Workspace


EZ Workspace opracowuje innowacyjne rozwiązania w zakresie wyświetlaczy cyfrowych dla wszystkich rodzajów środowisk pracy we Francji. Systemy oznakowania oparte są na energooszczędnej technologii e-papieru i są zasilane bateriami, dzięki czemu są całkowicie bezprzewodowe i bardzo łatwe w instalacji.