Wyjątkowe doświadczenie klienta

Kompleksowy pakiet w postaci monitora dotykowego i oprogramowania zarządzanego w chmurze nie tylko poprawia cyfrową ofertę informacyjną o produktach, ale także tworzy najwyższej klasy korzyści dla klientów. Za pomocą interaktywnego wyświetlacza dotykowego klienci mogą być zarówno informowani, jak i doradzani w zakresie szczegółów produktu. W ten sposób oferuje się im nie tylko jakościową, ale i szybką obsługę. Na przykład klienci hotelowi otrzymują wygodne narzędzie, za pomocą którego mogą zamówić usługi pokojowe, samodzielnie dokonać zameldowania lub uzyskać informacje o godzinach otwarcia restauracji, rekomendacjach dotyczących atrakcji turystycznych czy prognozach pogody i wiadomościach. Dzięki ekranowi dotykowemu urządzenia te można obsługiwać intuicyjnie. Chętnie doradzimy Państwu w zakresie odpowiednich rozwiązań software’owych — takich jak Product Adviser, który może być dostosowany do Państwa potrzeb.

GALERIA ELO TOUCH

Obsługa aplikacji na półce

Interakcja poprzez ekrany dotykowe

Smartfon jest codziennym towarzyszem Państwa klientów. Dodatkowe informacje o produktach, porównanie cen z konkurencją lub recenzje są dostępne zawsze i wszędzie. Pokazując swoim klientom, że i Państwa firma wkroczyła w erę cyfrową, stwarzają Państwo inteligentne możliwości interakcji bezpośrednio w sklepie. Poprzez umieszczenie na półkach, w korytarzach lub w punktach sprzedaży, Państwa klienci mogą wygodnie wchodzić w interakcję z wyświetlaczami dotykowymi za pomocą swoich smartfonów. Aplikacje produktów, Państwa osobisty sklep internetowy lub filmy, czy też infografiki i inne oferty reklamowe - w ten sposób cyfrowe wyświetlacze dotykowe tworzą wartość dodaną dla Państwa klientów i wyróżniają się jako nowoczesna oferta cyfrowa. Dzięki oprogramowaniu EloView przy pomocy zebranych w sklepie informacji o najlepiej sprzedających się artykułach oferty i kampanie rabatowe mogą być jeszcze lepiej ukierunkowane. W ten sposób klienci zyskują wyjątkowe doświadczenie zakupowe.

FUNKCJE NA MIARĘ PAŃSTWA POTRZEB

Monitory dotykowe I-Series 2.0, oparte na systemie operacyjnym Android, są wszechstronne i łatwo dostosowują się do otoczenia. Monitory są dostępne w kolorze czarnym i białym, dzięki czemu otrzymują Państwo rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb. Można również wybrać sposób podłączenia urządzeń peryferyjnych do monitora dotykowego, pojemność pamięci oraz różne formaty wyświetlaczy (10, 15 i 22 cale).

ZINDYWIDUALIZOWANE ROZWIĄZANIA PŁATNICZE

Cyfrowa i szybka płatność staje się coraz ważniejsza ze względu na stały postęp techniczny i digitalizację w dziedzinie digital signage. Monitory z ekranem dotykowym I-Series mogą być zatem dostosowane do szerokiej gamy opcji płatności:

  • Skaner kodów kreskowych: Umożliwia skanowanie i analizowanie, na przykład kart pokładowych w aplikacjach lotniskowych.
  • Czytnik paska magnetycznego MSR: Za pomocą kodowanego, trójścieżkowego czytnika możliwe jest odczytanie danych wrażliwych kart kredytowych. Aplikacja umożliwia ustawienie różnych poziomów bezpieczeństwa.
  • Płatności mobilne NFC: Pozwala klientom na wygodne płacenie kartą kredytową lub smartfonem dzięki technologii komunikacji bliskiego pola (NFC).
  • EMV: Dodatkowo można dołączyć kompatybilne uchwyty EMV, co pozwala na bezpieczny montaż systemu płatności EMV.