Rozwiązania sprzętowe dla zastosowań Digital Signage: Listwy wideo i monitory stretch

Zalety wyświetlaczy/ listew wideo
  • Możliwość regulacji wyświetlaczy w złożonych środowiskach sklepowych
  • Promocja spontanicznych zakupów
  • Praca non-stop 24/7
  • Specjalny format ekspozycji
  • Przystosowanie do formatu poziomego/pionowego
  • Jasność do 1000 cd/m2
  • Szablony z możliwością dostosowania do potrzeb klienta: Zintegrowany CMS

Większa elastyczność możliwości reklamowych: Przystosowanie do formatu pionowego i poziomego

CYFROWY WYŚWIETLACZ DLA REWOLUCYJNEGO PROJEKTU SKLEPU

Wyświetlacze stretch są przystosowane do działania zarówno w trybie poziomym, jak i pionowym. Pozycja pozioma jest idealna do wyświetlania przewijających się tekstów, na przykład w formie pasków informacyjnych w miejscach publicznych, aktualizacji cen lub rabatów. Wyświetlacze cyfrowe w trybie portretowym mogą natomiast pełnić funkcję nowego narzędzia sprzedaży w sklepie: dzięki umieszczeniu pomiędzy stoiskami z towarami klienci mogą zobaczyć, jak wyglądają w wybranej odzieży — podobnie jak w przypadku wyświetlacza typu bar dostępna jest funkcja wirtualnego odbicia lustrzanego. Zwłaszcza w przypadku regularnie zmieniających się kolekcji sezonowych, cyfrowe displaye reklamowe są niezbędne w każdym efektywnym systemie budowy sklepu: wystarczy kilka kliknięć, aby wyświetlić na nich nowe grafiki i filmy wideo i błyskawicznie zmienić wystrój wnętrza.

Obszary zastosowań wyświetlaczy i listew wideo

Cyfrowa listwa wideo: VUSION RAIL

Zainteresowały Państwa listwy wideo? W takim razie być może zainteresuje Państwa również VUSION Rail - w skrócie V:Rail: VUSION Rail jest cyfrową listwą wideo z prostym w obsłudze wyświetlaczem. Oprócz cyfrowego wyświetlania cen i produktów wyświetlacz może również prezentować inne ruchome treści graficzne w pełnej rozdzielczości. Platforma chmury IoT VUSION Rail jest bezpośrednio połączona z półkami i umożliwia inteligentną sprawność operacyjną: dzięki synchronizacji ze wszystkimi systemami POS, treści takie jak obniżki cen są szybko zarządzane poprzez V:Rail. Potrzebne jest tylko zasilanie i połączenie przez WiFi (pasma częstotliwości 2. 4 GHz i 5 GHz) lub Bluetooth.

Wideobar LCD: VUSION RAIL

Dzięki temu cyfrowemu video barowi mogą Państwo zamienić potencjalnych klientów w kupujących właśnie tam, gdzie Państwa produkty są namacalne i widoczne. Wideobar LCD wyświetla filmy, kody QR lub GIFy na swoim cyfrowym ekranie o wysokiej rozdzielczości. Animowane treści mogą być kontrolowane i dostosowywane z poziomu tabletu. Umożliwia to przejrzystą komunikację z pracownikami i klientami w czasie rzeczywistym.

Czy chcieliby Państwo wykorzystać swoją półkę jako ambasadora marketingowego z VUSION RAIL? Wystarczy kliknąć poniższy przycisk, aby uzyskać więcej informacji na temat cyfrowej szyny wideo.

Interaktywny Digital Signage: Newton TOUCH

Newton TOUCH przekonuje swoją interaktywną funkcją dotykową i idealnie nadaje się do zastosowania w handlu detalicznym. Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi użytkownika klienci mogą samodzielnie i bezpośrednio na stronie przełączać się między różnymi szczegółami produktów, ofertami, kategoriami lub artykułami. Ponadto, smartfon i wyświetlacz można łatwo połączyć za pomocą kodu QR. Dzięki temu klient może zostać przekierowany np. na określone strony lub pobrać vouchery i kupony rabatowe. Zarządzanie treścią wyświetlaczy Newton TOUCH odbywa się za pomocą platformy Intuitive CMS. Za pośrednictwem sieci WLAN można odtwarzać i zarządzać wszelkimi komunikatami reklamowymi i treściami marketingowymi.