sepioo Labels - ESL dla platformy sepioo

ZALETY
 • Przesyłanie informacji w czasie zbliżonym do rzeczywistego
 • Bardzo niskie zużycie energii
 • Wbudowany akcelerometr i czujnik temperatury
 • Bardzo dobra czytelność
 • Zaprojektowany z myślą o optymalnej kompatybilności z platformą sepioo IIOT

OBSZARY ZASTOSOWAŃ ETYKIET SEPIOO

 • Zarządzanie zapasami w przemyśle i logistyce: dzięki ESL wszystkie istotne informacje o produkcie, takie jak status zamówienia, daty dostawy lub dostępne ilości, mogą być wyświetlane i aktualizowane w czasie zbliżonym do rzeczywistego.
 • Procesy kompletacji w Przemyśle 4.0: cyfrowe systemy pick-by-light i put-to-light umożliwiają szybszą kompletację z mniejszą liczbą błędów. Pracownicy natychmiast wiedzą, co zostało pobrane i ile jeszcze pozostało, oraz mogą potwierdzać procesy bezpośrednio za pomocą zintegrowanych przycisków lub funkcji NFC.
 • Zarządzanie materiałami w opiece zdrowotnej: Specjalne etykiety z przyciskami, często w połączeniu z inteligentnymi, połączonymi w sieć wagami, pomagają placówkom służby zdrowia w inteligentnym zarządzaniu zapasami i zaopatrzeniem w produkty medyczne. Prowadzi to do odciążenia personelu pielęgniarskiego, zminimalizowania potencjalnych błędów i zapewnienia dostępności materiałów na czas.
 • Shared Desk & Shared Office Management: Firmy na całym świecie szukają inteligentnego rozwiązania do zarządzania przestrzenią w miejscu pracy: sepioo oferuje elegancką odpowiedź na te wymagania. Dzięki platformie i odpowiednim oznaczeniom znalezienie i zarezerwowanie biurka staje się bardzo proste.

sepioo Button Labels

Etykiety sepioo D2.6 B i sepioo D2.7 B, zaprojektowane specjalnie z myślą o złożonych zastosowaniach lub procesach kompletacji, mają konfigurowalne przyciski z boku. Za pomocą jednego przycisku można rejestrować towary przychodzące lub wychodzące, a także uruchamiać procesy zmiany zamówień. Dzięki połączeniu z platformą sepioo IIOT można również monitorować i oceniać przepływ informacji. Bezpieczeństwo gwarantuje również dwukierunkowy protokół komunikacji IoT, w jaki wyposażone są etykiety.

sepioo NFC Labels

Smukłe etykiety NFC są wyposażone w bezbateryjną technologię NFC, dzięki czemu umożliwiają jeszcze łatwiejszą wymianę informacji między wyświetlaczami a odpowiednimi czytnikami. Etykiety elektroniczne działają na częstotliwości 13,56 MHz, omijając obszary często zajęte przez inne technologie. Zapewnia to szybkie i bezbłędne procesy identyfikacji w magazynach i logistyce, co ma wpływ na ogólną wydajność procesów.

sepioo labels

  PLATFORMA SEPIOO IIOT

  Platforma programowa sepioo została zaprojektowana z myślą o integracji w szerokim zakresie zastosowań. Zoptymalizowany przede wszystkim pod kątem procesów przemysłowych, może być również stosowany w innych dziedzinach, np. w zarządzaniu zdrowiem. Platforma zawsze zachwyca innowacyjnością i elastycznością.

  Zdecentralizowany system kontroli i zarządzania platformy sepioo umożliwia gromadzenie danych z nieograniczonej liczby etykiet i czujników, a jednocześnie zapewnia szybkie aktualizacje i bezproblemową komunikację z innymi elementami systemu. Jednocześnie oprogramowanie to nie wymaga dalszych nakładów na rozwój, a dzięki modułowej budowie można je zintegrować z praktycznie każdym środowiskiem przemysłowym. Obejmuje to bezproblemową współpracę z szeroką gamą produktów sprzętowych i wiodących technologii, takich jak NB-IOT, NFC i 2,4 GHz.

  Program generowania szablonów, system reguł i centrum kontroli gwarantują proste wdrażanie i zarządzanie procesami, a ich obsługa jest intuicyjna. Dzięki możliwości dostosowania uprawnień użytkowników i szyfrowania w sepioo, bezpieczeństwo systemu jest zagwarantowane bez konieczności rezygnacji z jego elastyczności.