OBSZARY ZASTOSOWAŃ
  • Zarządzanie zapasami
  • Procesy kompletacji
  • Gospodarka materiałowa w szpitalach.
  • Przepływ towarów i procesy logistyczne

Inteligentna platforma IOT

Nowoczesna i przyjazna dla użytkownika: Jako innowacyjny system, platforma sepioo posiada prosty i intuicyjny interfejs na poziomie UI i API. Umożliwia to nie tylko szybką konfigurację, ale przede wszystkim przyjazną dla użytkownika administrację opartą na najnowocześniejszych technologiach internetowych.

Łatwa integracja: Efektywna wymiana danych i inteligentne połączenia to cechy charakterystyczne nowoczesnego Przemysłu 4.0. Z tego powodu platforma sepioo z nowoczesną technologią kolejki komunikatów została zaprojektowana pod kątem kompatybilności, tak aby można ją było bez trudu połączyć z popularnymi rozwiązaniami oprogramowania przemysłowego. Wykorzystywane są tu konfigurowalne akcje importu i aktualizacji oraz interfejs REST API.

Łączność z różnymi urządzeniami IIOT: Platforma sepioo IIOT może łączyć się z szeroką gamą urządzeń, takich jak czujniki, etykiety, czytniki NFC lub NB-IoT.

Bezpieczna i wydajna: Platforma sepioo IIOT zachwyca nie tylko swoją elastycznością i kompatybilnością, ale także prostym i bezpiecznym zarządzaniem. Obejmuje to na przykład zintegrowany edytor szablonów lub elastyczne dostosowywanie przepływów pracy za pomocą regulacji wzorców migania diod LED, zmiany stron etykiet, a nawet importu/eksportu informacji. Ponadto platforma umożliwia monitorowanie stanu systemu za pomocą aktywnych powiadomień push ze specjalnie skonfigurowanymi uprawnieniami użytkowników, co zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo.

Możliwość zastosowania w każdym środowisku: Jako rozwiązanie w chmurze, platforma sepioo IIOT nie wymaga lokalnej instalacji ani konserwacji, a dzięki automatycznym aktualizacjom jest zawsze aktualna, stabilna i bezpieczna. Na życzenie możliwe jest jednak wykonanie instalacji lokalnych.