NEWTON Core - pełna funkcjonalność, smukła konstrukcja

WSZYSTKIE ZALETY W SKRÓCIE
 • Energooszczędność: 10-letnia żywotność baterii (7 000-10 000 aktualizacji)
 • Wysoka prędkość aktualizacji
 • Stworzony specjalnie dla sektora detalicznego

Odkryj wybór Newton Core z trzy- lub czterokolorowym tuszem tutaj

GALERIA

  WIELE KOLORÓW, SOLIDNA KONSTRUKCJA

  Cechą szczególną serii Newton Core jest różnorodność kolorów dostępnych dla ramki, tuszu elektronicznego i wbudowanej diody LED. Wytrzymała ramka jest dostępna dla wszystkich etykiet w kolorze antracytowym, czarnym i białym. W przypadku promocji cenowych dioda LED może migać w kolorach czerwonym, zielonym, niebieskim, żółtym, cyjan, magenta i białym. Etykiety Newton Core 4Color posiadają czterokolorowy wyświetlacz (czarny, biały, czerwony i żółty), aby maksymalnie przyciągać uwagę.

  Cyfrowe etykiety cenowe mogą być aktualizowane z rekordową prędkością, co czyni je szybszymi niż jakiekolwiek inne oparte na technologii radiowej ESL na rynku. Oznacza to, że zmiany obrazu można wprowadzić nawet na 3000 etykiet w ciągu pięciu minut przy użyciu tylko jednej bramki Newton Gateway. Funkcja ta jest szczególnie korzystna w obszarze zarządzania zapasami. Produkty można przypisać do etykiety w ciągu sześciu do dziesięciu sekund.

  DO SIEDMIU STRON INFORMACJI

  Niezależnie od tego, czy chodzi o alergeny, składniki, ceny bazowe czy warianty produktów: Konsumenci wymagają dziś dużej ilości informacji na temat produktów, których zakup jest im oferowany. W zależności od rozmiaru, etykiety z serii Newton Core mogą mieć od trzech do siedmiu stron, które mogą być wyświetlane i zmieniane jedna po drugiej. W porównaniu do poprzednich modeli, rozdzielczość wyświetlacza została zwiększona o około 20%. Zapewnia to klientom informacje bezpośrednio na półce i w punkcie sprzedaży oraz oznacza, że nie muszą polegać na asystencie sprzedaży, aby podjąć szybką decyzję o zakupie.

  Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany etykietami NEWTON Core dla swojej firmy. Nasi eksperci z e-shelf-labels oferują spersonalizowane porady i szeroką gamę innowacyjnych produktów do cyfrowego etykietowania cen.