Wyświetlacze e-ink HD w skali szarości

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ SPOTYKA SIĘ Z DESIGNEM

Wyświetlacze HD Grayscale e-ink są szczególnie odpowiednie jako oznakowanie biur i szpitali, ale także jako panele wyświetlające na przystankach autobusowych. Systemy Digital Signage typu all-in-one łączą w sobie łatwą obsługę, prosty, elegancki wygląd z energooszczędną technologią. Wyświetlacze Grayscale to elektroniczne ekrany papierowe z usługą zarządzania w chmurze. Dzięki technologii e-ink ekrany mają wysoki kontrast i stabilny kąt widzenia, gwarantując czytelność nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.

Łatwa obsługa

Wyświetlacze e-ink w skali szarości firmy e-shelf-labels charakteryzują się przede wszystkim prostą i nieskomplikowaną obsługą, i mogą być zainstalowane w dowolnym miejscu w ciągu kilku minut. Nie są wymagane kable ani instalacja. Cyfrowe urządzenia wyświetlające można bardzo łatwo i szybko zamocować za pomocą dołączonego uchwytu magnetycznego lub uchwytu VESA. Wyświetlacze E-Paper są znacznie bardziej energooszczędne niż ekrany LCD i działają do 12 miesięcy na jednym ładowaniu baterii.

Wysoka jakość, elegancki design

Wyświetlacze e-ink HD Grayscale mają również wiele do zaoferowania w zakresie optyki: wysokiej jakości obudowa z anodyzowanego aluminium połączona z antyrefleksyjnym szkłem o wysokiej przepuszczalności. Do wyboru są kolory czarny i szary, które można dopasować do obszaru zastosowania. Wyświetlacze są dostępne w rozmiarach 13 i 32 cali. Treść można łatwo i indywidualnie zaprojektować za pomocą systemu zarządzania treścią, tak aby wyświetlacz digital signage bezproblemowo pasował do otoczenia i firmowego CI lub CD.

Różne aplikacje

WSZYSTKIE ZALETY W SKRÓCIE
  • Proste, wysokiej jakości i uniwersalne
  • Oszczędność energii i kosztów
  • System oznakowania typu all-in-one
  • Uniwersalność w użyciu
  • Szybka i nieskomplikowana instalacja
  • Odwzorowanie 16-bitowej skali szarości
  • Prosty i nowoczesny design

Galerie