Akcesoria do etykiet elektronicznych: różne rozwiązania mocowań, baterie i zabezpieczenia antykradzieżowe dla digital signage

Elektroniczne etykiety na półki oferują maksymalną wydajność w codziennej działalności w różnych sektorach. „Dynamic pricing” pozwala na aktualizowanie i utrzymywanie danych o zapasach na półkach w czasie rzeczywistym. W porównaniu z tradycyjnym oznakowaniem cen system umożliwia wysoką częstotliwość zmian informacji o cenach i zapasach, przy jednoczesnym skróceniu czasu pracy personelu.

Podczas gdy e-shelf-labels oferuje odpowiednie rozwiązania digital signage dla każdego obszaru zastosowań, nasz asortyment zapewnia również szeroki zakres wyposażenia i akcesoriów dla Państwa elektronicznego etykietowania. W ofercie znajdują się m.in. stabilne rozwiązania mocujące dla etykiet elektronicznych, różne kolory etykiet i półek oraz zabezpieczenia antykradzieżowe Easylock.

Etykiety elektroniczne można łatwo przymocować do szyn regałowych, zamontować na różnego rodzaju hakach lub na stojaku w formie plakatu. Elastyczność elektronicznych etykiet cenowych spełnia wszelkie wymagania: oprócz szyn półkowych lub adapterów oferujemy różne akrylowe stojaki, haki, zawieszenia, zaciski lub stojaki podłogowe do profesjonalnego mocowania oferowanych przez nas etykiet cyfrowych — dzięki temu digital signage jest możliwe w każdej konfiguracji biznesowej. Oprócz standardowych rozwiązań mocowań na życzenie klienta dostosowujemy również indywidualne rozwiązanie montażowe etykiet elektronicznych.

Elektroniczne etykiety oferują nieograniczone możliwości indywidualnej aranżacji wnętrza: dotyczy to w szczególności kolorów ramek, które mogą być dopasowane do korporacyjnego designu Państwa firmy i w ten sposób funkcjonować jako środki promocji sprzedaży.

Montaż na półce

Mocowania półkowe stanowią dużą część naszego portfolio mocowań ESL. Wybór jest tak duży, jak wiele dostępnych jest systemów półek. Czy to Wanzl, Tegometall, Linde czy Resinjo — dzięki różnym wariantom mocowania z pewnością znajdziemy idealne rozwiązanie dla Państwa. Ponieważ jednak żadne portfolio nie jest w stanie w pełni zaspokoić wszystkich potrzeb, mamy również partnerów, którzy znajdą alternatywne rozwiązanie na Państwa indywidualne życzenie.

Easylock - bezpieczne rozwiązanie

Oferujemy również tzw. system "Easylock", który jest mocowany do systemu regałów. Szyna Easylock pozwala na łatwy i elastyczny montaż elektronicznych etykiet. Po zamocowaniu etykiety można usunąć lub zmienić tylko za pomocą specjalnego uchwytu Easylock, co zapewnia ochronę przed kradzieżą.

Ramki - dla większej różnorodności kolorów

Ramki na etykiety odgrywają dużą rolę w kreowaniu wyglądu. Białe ramki do etykiet tworzą czysty i nierzucający się w oczy wizerunek i dlatego wciąż stanowią najpopularniejszy kolor ramek. Niektóre produkty lub zastosowania wymagają wyboru innego koloru. Ramki na etykiety są dostępne w kolorze białym i antracytowym, ale na życzenie dostarczamy również inne kolory.

Baterie - gwarancja długiej żywotności

Żywotność baterii wynosi zazwyczaj 4-5 lat, więc nie ma potrzeby ich regularnego uzupełniania. Baterie uważamy za niezbędne akcesoria, podobnie jak uchwyty na półki. Nasze standardowe baterie są dostępne w trzech rozmiarach, w zależności od wyświetlacza. Dla Państwa wygody wymianę baterii można przeprowadzić na miejscu bez dodatkowych szkoleń.