Peg Hook Label - Minimalistyczne etykiety cenowe specjalnie dla handlu detalicznego

KLUCZOWE ZALETY W SKRÓCIE
  • 8-krotnie szybsza prędkość aktualizacji w czasie rzeczywistym
  • Żywotność baterii do 3 lat
  • Usługi oparte na lokalizacji
  • Ultra płaska konstrukcja z wyświetlaczem o przekątnej 1,3 cala
  • Indywidualny branding
  • Dioda LED w 7 kolorach

NEWTON Peghook - inteligentny design spotyka nowoczesną technologię

Dzięki bardzo wąskiej konstrukcji, etykiety Peg Hook NEWTON Peghook można idealnie wkomponować w każdy sklep. Kompaktowe cyfrowe etykiety cenowe są szczególnie przydatne na przykład w sklepach typu DIY i ogrodniczych, gdzie na niewielkiej przestrzeni trzeba zmieścić szeroki asortyment towarów, takich jak narzędzia lub drobne części do domu i ogrodu. Etykiety cenowe zostały zaprojektowane tak, aby pomóc klientom i pracownikom w kontrolowaniu zakupów w sklepie i na półkach. Dlatego etykiety NEWTON Peghook są bardzo wąskie i posiadają wymienne mocowanie, za pomocą którego przymocować je do standardowych haczyków. Ułatwia to umieszczenie wielu produktów obok siebie na półce.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii e-ink, wyświetlacze NEWTON Peghook zawsze zapewniają optymalną czytelność, przy niskim zużyciu energii lub nieoptymalnych kątach widzenia. Ponadto małe etykiety Peg Hook są wyjątkowo energooszczędne — żywotność baterii wynosi do 3 lat przy 2 aktualizacjach dziennie.

Wielofunkcjonalne i indywidualne

Pomimo poręcznego formatu zawieszki ścienne oferują możliwość indywidualnego brandingu. Etykieta może być dostosowana do każdej marki i biznesu poprzez nadruk Państwa logo. Wyświetlacz o przekątnej 1,3 cala oferuje wystarczająco dużo miejsca, aby pokazać wszystkie informacje o produkcie w formie cyfrowej. Oprócz ceny można wyświetlić nazwę produktu, kod kreskowy lub kod QR. Wyświetlacze e-ink mogą podświetlać na czerwono aktualną cenę lub inne informacje na etykiecie cenowej. Ponadto zintegrowana dioda LED w kolorze czerwonym, zielonym lub żółtym służy jako wskaźnik różnych zdarzeń: dzięki funkcji pick-by-light pracownicy i klienci mogą łatwiej znaleźć produkty, których szukają, oszczędzając cenny czas.

Oszczędność kosztów dzięki Peg Hook

W przypadku wielu różnych produktów liczba potrzebnych etykiet wzrasta, co może prowadzić do problemów z ograniczeniem miejsca— pod tym względem etykiety cyfrowe Peg Hook łączą w sobie praktyczność i wydajność. Na kompaktowym wyświetlaczu o przekątnej 1,3 cala można bez problemu zmieścić wszystkie informacje niezbędne dla klienta, co w porównaniu z większymi wyświetlaczami lub z tradycyjnymi etykietami papierowymi zaoszczędza Państwu pieniądze i czas. Dzięki bazom danych przechowywanym w systemie zarządzania treścią oraz połączeniu z systemem zarządzania towarami korekty cen lub zmiany w bazie artykułów mogą być przenoszone na etykietę za pomocą kilku kliknięć i niemal w czasie rzeczywistym.

Wysoka prędkość aktualizacji

Ponieważ postępująca digitalizacja i globalizacja sprawiają, że rynek staje się coraz bardziej wrażliwy na ceny, ważne jest, aby sprzedawcy detaliczni szybko reagowali na ich zmiany. Elektroniczne etykiety cenowe pomagają firmom zaspokoić potrzebę szybkiej aktualizacji cen i informacji. Dzięki 8-krotnie większej prędkości, etykiety Peg Hook mogą być aktualizowane w czasie rzeczywistym lub całkowicie automatycznie, w zależności od systemu i przechowywanego źródła danych.

W celu zapewnienia dodatkowych informacji można indywidualnie nagrać i zapisać na etykiecie do siedmiu stron. Przycisk na tylnej stronie etykiety może być używany do przełączania między stronami lub do przypisywania innych funkcji. Ponadto istnieje możliwość elastycznego zarządzania transmisją danych przez system ESL.

Usługi oparte na lokalizacji

Usługi oparte na lokalizacji oraz systemie Pick-by-Light ułatwiają klientom i pracownikom znalezienie określonych produktów. Po naciśnięciu zintegrowanego przycisku na zawieszce ściennej lokalizacja jest przekazywana w czasie rzeczywistym przez diodę LED na etykiecie Peg Hook. Usługi oparte na lokalizacji zapewniają szybszą akcję, gdy np. klient potrzebuje pomocy serwisowej lub gdy pracownik chce zgłosić konieczność uzupełnienia produktów. Dzięki tej technologii ryzyko rezygnacji z zakupów z powodu zbyt długiego czasu wyszukiwania lub nawet nieudanych poszukiwań jest minimalizowane. Pracownicy oszczędzają również czas przy uzupełnianiu towaru na półkach, ponieważ diody LED mogą zaznaczać pozycje, które wymagają uzupełnienia. Poprzez kod kreskowy lub NFC, PDA lub tablet pracownika przekazuje informację zwrotną do systemu i kończy proces.

Dzięki usługom opartym na lokalizacji i pick-by-light nie tylko oferują Państwo swoim klientom lepsze doświadczenia zakupowe, ale również optymalizują nawigację w obrębie obiektu. Pracownicy mogą w ten sposób szybko znaleźć drogę do klienta i odpowiedniego produktu.

Planują Państwo przejść na cyfrowe etykiety cenowe i posiadają już Państwo systemy regałowe typu Euro lub inne systemy hakowe?

Dzięki ich systemowi zawieszenia i licznym funkcjom etykiety Peg Hook można optymalnie zintegrować - zobaczcie Państwo sami! Nasi eksperci z e-shelf-labels chętnie Państwu doradzą.