Zestawy startowe ESL - Łatwy sposób na rozpoczęcie pracy z cyfrowymi etykietami cenowymi

Wejście w świat elektronicznych etykiet cenowych nigdy nie było łatwiejsze dla sprzedawców detalicznych. Dzięki naszym praktycznym pakietom startowym ESL składającym się z punktów dostępowych, elektronicznych etykiet cenowych lub etykiet i innych akcesoriów, montaż i konfiguracja (plug-and-play) jest dziecinnie prosta.

Elektroniczne etykiety umożliwiają proste wejście w proces cyfryzacji produkcji i logistyki oraz elastyczne, dynamiczne zarządzanie etykietami cenowymi w Państwa firmie. Zestawy startowe są przeznaczone specjalnie dla początkujących, ale z czasem mogą być odpowiednio rozbudowywane w zależności od wielkości przedsiębiorstwa. Zestaw startowy można łatwo doposażyć w dodatkowe punkty dostępu i cyfrowe etykiety cenowe innych rozmiarów z tej serii. E-shelf-labels oferuje Państwu pakiety startowe znanych producentów z zaletami wiodącej technologii ESL w atrakcyjnej cenie.

Wraz z pakietem startowym ESL otrzymują Państwo przyjazny dla użytkownika system, który oferuje maksymalną swobodę rozbudowy i może tym samym stanowić rdzeń Państwa późniejszych projektów przy maksymalnej opłacalności. Wszystkie stworzone szablony i ustawienia mogą być oczywiście wykorzystane w późniejszym rozwoju.

NEWTON STARTERKIT

Zestaw startowy NEWTON firmy SoluM zawiera wszystko, czego detaliści potrzebują do digitalizacji swoich metek cenowych w sklepach stacjonarnych lub w sektorze produkcyjnym. W zależności od potrzeb pakiet jest dostępny w 3 różnych rozmiarowo zestawach, z 20, 40 lub 90 cyfrowymi etykietami cenowymi, abyś mogli Państwo rozpocząć działalność. Dzięki niezwykle prostej implementacji pakiet jest odpowiedni również dla firm, które są dopiero na samym początku procesów cyfrowych i są nowicjuszami w dziedzinie Digital Signage. Wyświetlacze elektronicznych etykiet na półki są oparte na technologii e-papieru i dlatego są szczególnie łatwe do odczytania dla klientów.

Zalety w skrócie:

  • Centralna kontrola:Zawartość może być aktualizowana centralnie z komputera w prosty i oszczędzający czas sposób
  • Przyjazność dla użytkownika: Instalacja i zarządzanie możliwe nawet bez dogłębnej wiedzy informatycznej
  • Skalowalność: Rozwiązanie ESL można w dłuższej perspektywie rozbudować o kolejne etykiety elektroniczne i punkty dostępu w celu pokrycia całej gamy produktów
  • Przyjazne dla środowiska: Bez papieru i oszczędzając energię, cyfrowe etykiety chronią środowisko i zasoby

Zestaw startowy NEWTON zawiera:

  • Cyfrowe etykiety NEWTON w rozmiarach 2,6" lub 4,2" w kolorze obudowy czarnym oraz kolorach wyświetlacza czarnym, białym i czerwonym. Ilość sztuk zależy od wybranego pakietu (w celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym działem handlowym)
  • NEWTON Gateway (wraz z kablem Patchcord) o częstotliwości 2,4 GHz
  • Licencja testowa na oprogramowanie AIMS na okres 6 miesięcy
  • Do 4 godzin wsparcia z zakresu konfiguracji i szkolenia

Decyzja o wyborze systemu ESL nie zawsze jest łatwa. Nasz zespół chętnie doradzi Państwu przy wyborze odpowiedniego zestawu startowego, jak również w zakresie oprogramowania, korzyści dla klientów i sprzedawców oraz wdrożenia cyfrowych etykiet cenowych w istniejących strukturach IT.