Scentralizowane zarządzanie przestrzenią i więcej

Joan to elektroniczny system zarządzania pomieszczeniami firmy Visionect, zapewniający większą elastyczność i wydajność oznakowania. Cechą szczególną jest zastosowanie aplikacji Joan do mobilnego zarządzania terminami na smartfonach i tabletach. W ten sposób można w dowolnym czasie i miejscu rezerwować pomieszczenia, dostosowywać terminy lub wywoływać ważne informacje o spotkaniach. Dzięki połączeniu z istniejącymi systemami kalendarzy i rejestracji czasu pracy takimi jak Microsoft Exchange (Outlook) lub Google Calendar system zarządzania salami Joan umożliwia planowanie sal w czasie rzeczywistym. Jednocześnie informacje zawarte w oprogramowaniu są natychmiast adaptowane na cyfrowych tabliczkach przydrzwiowych.

Najnowsza generacja etykiet Joan e-ink zachwyca prostym, nowoczesnym wzornictwem i różnorodnymi funkcjami ułatwiającymi zarządzanie pokojami i strefami desk sharing. Dzięki dynamicznemu wyświetlaniu informacji Joan może być używany zarówno jako cyfrowy szyld drzwiowy, jak i tablica informacyjna dla gości i odwiedzających. Bezprzewodowe tabliczki przydrzwiowe mogą również wyświetlać treści graficzne, dodatkowe informacje i elementy interaktywne, takie jak kody QR. W ten sposób klienci otrzymują znacznie więcej niż tylko cyfrowe oznakowanie pomieszczeń.

Nowoczesna prezentacja z centralnym zarządzaniem

Proste zarządzanie pomieszczeniami - zawsze i wszędzie

Funkcje aplikacji i oprogramowania Joan
 • Rezerwacja sal konferencyjnych / meldowanie się
 • Edycja rezerwacji
 • Wyświetlanie / śledzenie informacji o spotkaniu
 • Przedłużanie lub kończenie spotkań wcześniej
 • Znajdywanie sal konferencyjnych
 • Opcjonalna rezerwacja przy biurku
 • Zmiany w czasie rzeczywistym

JEDEN WYŚWIETLACZ - WIELE APLIKACJI

Nowoczesne środowiska pracy wymagają nowoczesnych rozwiązań. Dotyczy to nie tylko tradycyjnych biur, ale również placówek służby zdrowia i hoteli. Cyfrowe tabliczki informacyjne na drzwi umożliwiają dynamiczne i elastyczne oznakowanie biur, gabinetów zabiegowych, sal konferencyjnych lub stref hotelowych VIP. Jednocześnie wyświetlacze Joan w technologii e-ink mogą być stosowane jako znaki informacyjne w strefie wejściowej lub na recepcji. Cechą szczególną jest nie tylko centralne zarządzanie wszystkimi wyświetlaczami cyfrowymi, ale również technologia e-papieru. Gwarantuje ona bardzo dobrą rozdzielczość i optymalną czytelność nawet przy silnym oświetleniu lub złym kącie widzenia. Technologia e-ink jest również energooszczędna, co sprawia, że Joan jest zrównoważonym rozwiązaniem digital signage bez odpadów papierowych.

Joan jest dostępny w różnych rozmiarach. Jako najnowsza generacja, Joan 6 imponuje w wersji standard i pro dzięki długiej żywotności baterii i bardzo dobrej czytelności. W przypadku większej ilości informacji lub większych wydarzeń, takich jak konferencje lub targi, polecamy większy wyświetlacz Joan 13 z baterią o żywotności do jednego roku.

Zawsze uniwersalne

ZALETY JOAN
 • Umożliwia obsługę modeli pracy desk sharing
 • Umożliwia hybrydowe spotkania z uczestnikami online i offline
 • Informacje w czasie rzeczywistym, mobilnie i na miejscu
 • Centralne zarządzanie pomieszczeniami
 • Korzystanie niezależnie od urządzenia (mobilnego i stacjonarnego)

Jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się więcej na temat Joan lub innych rozwiązań digital signage, nasi konsultanci z przyjemnością udzielą Państwu pomocy. Możemy również pomóc Państwu w wyborze odpowiedniego sprzętu i oprogramowania dla Państwa indywidualnych potrzeb.