Cloud jako podstawa każdego udanego biznesu cyfrowego

e-shelf-labels jest Państwa partnerem, jeśli chcą Państwo wprowadzić do handlu stacjonarnego doświadczenie omnichannel poprzez sieć cyfrową. Oferujemy Państwu skoordynowane rozwiązania składające się ze sprzętu i oprogramowania dla wymagań i infrastruktury Państwa firmy. Dzięki naszym rozwiązaniom i usługom w chmurze mogą Państwo bezpiecznie przechwytywać i łączyć swoje dane, elastycznie reagować i w ten sposób pozostać konkurencyjnym w zdigitalizowanej gospodarce. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zakresie systemów informatycznych unowocześniamy procesy pracy naszych klientów i gwarantujemy bezpieczeństwo Państwa danych.

PRACA W CLOUD

Określenie Cloud Computing (Data Cloud) definiuje internetowe dostarczanie aplikacji, platform, przechowywania danych, systemów operacyjnych i innych zasobów, a zatem nie działa na bazie infrastruktury na miejscu.

Wykorzystanie tzw. „chmury” umożliwia dostępność danych na więcej niż jednym komputerze, dzięki czemu dostęp do informacji w serwerze Cloud może być równie elastycznie uzyskiwany zdalnie. Dostęp do chmury można uzyskać za pomocą połączeń VPN lub bezpiecznego połączenia przez Remote Desktop — podobnie jak do serwera we własnej sieci.

Zalety technologii Cloud

Rozwiązanie rewolucjonizuje sposób działania firm od podstaw, ponieważ obsługa dany–h w chmurze daje firmie efektywne korzyści - nie ma konieczności wcześniejszego dokonywania kosztownych inwestycji w lokalną strukturę komputerową i programową. Największą zaletą jest niezależne od lokalizacji połączenie z Cloud. Ten nieograniczony dostęp do danych — w dowolnym miejscu i czasie — ułatwia również współpracę między odległymi lokalizacjami. W celu zagwarantowania bezpiecznego przechowywania danych w chmurze wymagana jest jasna kontrola praw dostępu. Wykorzystywane usługi w chmurze są hostowane przez wiodących międzynarodowych dostawców usług i spełniają wszystkie aktualne wymagania dotyczące bezpieczeństwa IT i ochrony danych. Dodatkowo w chmurze można oddzielnie skonfigurować uprawnienia do zapisu lub odczytu i w ten sposób indywidualnie określić, którzy pracownicy mają dostęp do jakich danych.

Vusion Cloud Platform do monitorowania i kontroli cyfrowych metek cenowych

Dzięki VUSION Cloud otrzymują Państwo bezpieczną platformę w chmurze do efektywnego zarządzania i monitorowania elektronicznych etykiet cenowych w Państwa sklepie. Połączenie odbywa się za pomocą udokumentowanego REST API, dzięki czemu Państwa dane w VUSION Cloud mogą być elastycznie dostępne z każdego miejsca i o każdej porze.

Rozwiązanie Cloud do automatyzacji cen detalicznych i zarządzania IoT: VUSION Retail IoT Platform

INTEGRACJA DANYCH DLA PAŃSTWA ETYKIET VUSION

Platforma VUSION Retail IoT łączy najbardziej wydajną technologię ESL z infrastrukturą komunikacyjną IoT o niskim poborze mocy, kolorowymi wyświetlaczami o wysokiej rozdzielczości, czujnikami, a także aktywnymi systemami NFC i oświetleniem LED.

Użycie platformy VUSION Retail IoT gwarantuje Państwu wydajne rozwiązanie integracji danych dla etykiet VUSION, pozwalające na zarządzanie danymi z różnych źródeł, takich jak ERP, platformy e-commerce czy systemy POS.

Zintegrowany VUSION Display Manager: przegląd aktywności w sklepie w czasie rzeczywistym

ZALETY VUSION RETAIL IOT
 • Zarządzanie sklepem niezależne od lokalizacji i czasu
 • Automatyzacja cen i promocji
 • Zintegrowane narzędzie monitorowania wykrywa dezinformację
 • Przegląd wszystkich czynności wykonywanych przez Państwa sklepy
 • Prosty JavaScript do wyświetlania i przetwarzania
 • Gromadzenie i integracja danych
 • Łatwa integracja z Państwa systemem: JSON –PI /Flat File (CSV/XML)

Aims Cloud do zarządzania etykietami

BEZPIECZNY DOSTĘP

Oprogramowanie Aims dla elektronicznych etykiet NEWTON jako rozwiązanie w chmurze gwarantuje stałą dostępność i maksymalne bezpieczeństwo. Kolejną zaletą jest skalowalność systemu z jednego do trzech serwerów internetowych, w zależności od rozwoju firmy. Niezależnie od liczby używanych serwerów w Aims Cloud wszystkie dostępne zasoby, takie jak pamięć RAM czy procesor, są zawsze optymalnie wykorzystywane w różnych sytuacjach. Umożliwia to również wykonywanie wielu równoległych procesów i szybką, płynną pracę z systemem.

Łącznie z Aims Layout Manager

ZALETY SYSTEMU AIMS CLOUD
 • Skalowalny system
 • Łatwe zarządzanie elektronicznymi etykietami cenowymi
 • Równoległe procesy
 • Aims Cloud Security dla maksymalnego bezpieczeństwa
 • Włącznie z Aims Layout Manager
 • Bezpieczne przechowywanie w centrum danych
 • Łatwa integracja systemu

Mają Państwo pytania dotyczące systemów chmurowych? Chętnie doradzimy Państwu w zakresie indywidualnego rozwiązania!