System dla Państwa elektronicznych etykiet cenowych

Abonament, Chmura czy On-Site?

AIMS jest dostępny w trzech różnych modelach, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb Państwa firmy lub projektów ESL.

AIMS Saas: Model subskrypcyjny AIMS Saas oznacza szybkie wdrożenie, aktualizacje oprogramowania w czasie rzeczywistym, skalowalne i niezawodne działanie oraz całkowitą oszczędność kosztów. Gwarantuje on nieprzerwaną pracę oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa w zakresie zarządzania tożsamością i ochrony danych dzięki uwierzytelnianiu API oraz komunikacji internetowej opartej na HTTPS.

AIMS on-premise: Z AIMS on-premise zarządzasz oprogramowaniem, w tym możliwością skalowania i dostosowania do swoich potrzeb dzięki dostępnym dodatkom. W dłuższej perspektywie AIMS on-premise jest rozwiązaniem opłacalnym, o wysokim poziomie funkcjonalności i bezpieczeństwa danych. Licencje roczne AIMS on-premise lub pakiety pięcioletnie obejmują Dashboard, Portal, Core, Layout Designer i Web PDA.

AIMS Cloud: Dynamiczne rozwiązanie w zakresie systemów cyfrowych dla rozwijających się firm. AIMS Cloud działa z bezpiecznego serwera w centrum danych i umożliwia skalowalność poziomą, przetwarzanie równoległe i ciągłą dostępność. Jednocześnie gwarantowany jest wysoki poziom bezpieczeństwa w zakresie odzyskiwania danych, kopii zapasowych, raportowania stanu i uwierzytelniania użytkowników. Jeśli są Państwo zainteresowani rozwiązaniem w chmurze, prosimy o kontakt z jednym z naszych konsultantów.

Aims Dashboard opracowany wyłącznie dla SOLUM Label

Aplikacja AIMS Dashboard umożliwia zarządzanie cyfrowymi etykietami cenowymi, zapasami, danymi i użytkownikami w jednym obszarze roboczym. Intuicyjny interfejs daje dostęp do analiz i narzędzi ułatwiających i usprawniających pracę. Wystarczy kilka kliknięć, aby znaleźć produkty, przeglądać stany magazynowe, tworzyć raporty systemowe lub zarządzać nowymi i istniejącymi profilami użytkowników.

Aims Manager

Dla tych, którzy pracują w podróży, AIMS oferuje również wersję mobilną. Dzięki aplikacji Aims Manager Państwo lub Państwa pracownicy mogą szybko zarządzać elektronicznymi etykietami cenowymi na urządzeniach mobilnych lub sprawdzić interfejs do systemu zarządzania towarami. Dzięki temu w przemyśle i handlu detalicznym pozostaje więcej czasu, który można poświęcić na inne ważne zadania.

Layout Designer

Oprócz funkcji kontrolnych oprogramowanie AIMS zawiera kreator układu AIMS, który umożliwia łatwe i przyjazne dla użytkownika projektowanie elektronicznych etykiet cenowych. Dzięki zastosowaniu szablonów nie jest wymagana dogłębna wiedza z zakresu projektowania, aby stworzyć atrakcyjne układy z kodami kreskowymi 1D, kodami QR, cenami lub elementami tekstowymi dla elektronicznych etykiet na półki. Układy mogą być tworzone dla różnych rozmiarów ESL, aby zapewnić klientom lub pracownikom aktualne informacje.

Nasi konsultanci chętnie udzielą Państwu więcej informacji na temat sprzętu NEWTON lub innych rozwiązań digital signage do digitalizacji etykiet cenowych.