Oprogramowanie dla elektronicznych etykiet cenowych i digital signage

Przy tworzeniu infrastruktury technicznej dla etykiet elektronicznych w firmie pojawia się również pytanie, jak skonfigurować sieć komunikacyjną pomiędzy cyfrowymi etykietami cenowymi a wewnętrznym oprogramowaniem firmy. W tym momencie wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom z naszymi podstawowymi rozwiązaniami programowymi, dzięki którym mogą Państwo nagrywać i kontrolować swoje ekrany digital signage lub elektroniczne etykiety cenowe.

Każdy punkt dostępowy dostarczany przez e-shelf-labels posiada standardowo zainstalowane podstawowe oprogramowanie, które już teraz oferuje wszystkie niezbędne funkcje, a także w sposób szybki, stabilny i wydajny zasila infrastrukturę etykiet cenowych informacjami niezbędnymi dla bezproblemowej, codziennej pracy. To oprogramowanie jest niezawodną bazą, na której realizowane są proste aplikacje i na której zawsze można polegać, jeśli bardziej zaawansowane oprogramowanie nie działa w danej chwili.

Rozwiązania programowe dla Państwa indywidualnych wymagań

Infrastruktura każdego przedsiębiorstwa, czy to w handlu detalicznym, czy w produkcji, jest zaprojektowana w sposób unikalny i dlatego wymaga indywidualnego rozwiązania ESL, które jest dostosowane do wymagań technicznych i wymagań funkcjonalnych przedsiębiorstwa. W zależności od rodzaju systemu, w którym wdrażane są elektroniczne etykiety, oraz w zależności od wymaganych funkcji, oferujemy różne opcje oprogramowania ESL, które stanowią podstawę sprawnego funkcjonowania etykiet cenowych.

Jeegy Software

Core Service oferuje podstawowe funkcje do sterowania i zarządzania etykietami na krawędziach półek i elektronicznymi etykietami cenowymi w systemie 2,4 GHz. Oprogramowanie Jeegy Software stanowi rozszerzenie usługi podstawowej, ale posiada dodatkowe funkcje, które są połączone w moduły i dostosowane do specyficznych wymagań w zakresie ustalania cen w większych sklepach detalicznych. Automatyzacja zmian cen, powiązanie e-papierowych etykiet cenowych z wystawionymi produktami, jak również dokładne odwzorowanie stanów magazynowych to cechy Jeegy Software, które przemawiają za wykorzystaniem oprogramowania do elektronicznego etykietowania cen w większych sklepach.

Aims Software

Aims to oprogramowanie stworzone specjalnie dla NEWTON Labels, umożliwiające centralne sterowanie elektronicznych etykiet cenowych. Dzięki zintegrowanej funkcji Label Designer informacje o cenach na wyświetlaczach e-papierowych mogą być również dostosowane do systemu ERP. Aby zawsze być dostępnym, Aims oferuje również wersję mobilną. Aplikacja oferuje wszystkie niezbędne funkcje do zarządzania etykietami i sprawdzania interfejsu do systemu zarządzania towarami.

Specyficzne rozwiązania dla przemysłu, logistyki, zarządzania wydarzeniami i gastronomii

ZALETY DLA PAŃSTWA FIRMY:
  • Szybki i bezbłędny import informacji z bazy danych do oprogramowania podstawowego
  • Sterowanie etykietami e-ink bezpośrednio z systemu SAP ERP
  • Oszczędność czasu dzięki automatyzacji zmian wyświetlania
  • Optymalizacja przepływu pracy poprzez odwzorowanie procesów w czasie rzeczywistym
  • Eliminacja podwójnego obłożenia pokoi lub rezerwacji stolików