Optymalizacja procesów poprzez digitalizację łańcucha dostaw

Korzyści dla Państwa firmy
  • Przemysł bez papieru i dane w czasie rzeczywistym
  • Automatyzacja etapów procesu dzięki dynamicznej integracji etykiet cyfrowych
  • Szybka instalacja w standardowych procesach (integracja out-of-the-box)
  • Elastyczna integracja z kompleksowymi procesami indywidualnymi
  • Zabezpieczenie procesów dzięki informacji zwrotnej o aktualizacji etykiet w systemie ERP
  • Odporny na przyszłość również dla SAP –/4HANA On-Premise i Cloud

Jak działa dodatek SAP ERP - E-ink Label?

Dzięki SAP ERP - E-ink Label Add-on firmy e-shelf-labels i 4process zarządzanie etykietami odbywa się poprzez istniejący system SAP ERP. Zaleta: nie trzeba nabywać żadnego dodatkowego oprogramowania i można pracować w znanych interfejsach użytkownika (SAP GUI lub SAP FIORI). Wdrożenie etykiet elektronicznych jest również proste, dzięki czemu aplikacja jest łatwa i intuicyjna.

Wprowadzając ID poszczególnych etykiet e-ink lub skanując kod kreskowy na obudowie etykiety są przypisywane w systemie SAP. W tym miejscu otrzymują Państwo przegląd wszystkich etykiet i ich stanu (np. wskaźnik naładowania baterii). Błędy na etykiecie są wyróżnione kolorem, dzięki czemu można szybko zidentyfikować i wymienić odpowiednią etykietę. Dzięki bezproblemowej integracji wszystkie niezbędne informacje znajdą Państwo w swoim oprogramowaniu ERP.

Po wprowadzeniu etykiet e-ink do systemu etykiety cyfrowe mogą zostać zintegrowane z procesem. Tak zwany Digital Label Broker tworzy połączenie z oprogramowaniem pośredniczącym SmaSS i przekazuje informacje, które mają być wyświetlane z systemu SAP ERP, takie jak kroki procesu, informacje o materiale lub jednostki miary. Następnie oprogramowanie pośredniczące SmaSS zajmuje się transferem do przypisanej etykiety i aktualizacją wyświetlaczy. Cały proces trwa kilka sekund, co oznacza, że dane mogą być wyświetlane niemal w czasie rzeczywistym.

Dzięki SAP ERP - E-ink Label Add-on spełniamy Państwa indywidualne wymagania. Wspólnie z naszym partnerem, ekspertem SAP, firmą 4process dostosowujemy technologię do Państwa potrzeb.

e-shelf-labels 4process