Oprogramowanie Jeegy do elektronicznych etykiet cenowych

WYŚWIETLANIE AKTUALNEGO STANU ZAPASÓW

Dla każdego sprzedawcy bardzo ważne jest, aby na bieżąco kontrolować stan zapasów. Aby wyświetlić obszerne stany magazynowe zarówno w magazynie, jak i w sklepie, w ramach oprogramowania Jeegy został opracowany moduł zarządzania sklepem. Za pomocą modułu zarządzania sklepem na elektronicznych etykietach można wyświetlać nie tylko najważniejsze informacje o produktach, ale również stany magazynowe i dostępność towarów. W ten sposób klienci i pracownicy odnoszą równe korzyści, ponieważ dzięki jednemu szybkiemu spojrzeniu na wyświetlacz e-ink mogą w czasie rzeczywistym śledzić dostępność pożądanego produktu i późniejszą dostawę towaru.

ZARZĄDZANIE CENAMI Z OSZCZĘDNOŚCIĄ CZASU

Regularne zmiany cen w kontekście kampanii rabatowych lub wyprzedaży stanowią duże wyzwanie dla zarządzania cenami zarówno w małych sklepach detalicznych, jak i dużych supermarketach. Szczególnie wtedy, gdy do oznaczania cen nadal używa się papierowych etykiet. W celu uproszczenia rozległych i kosztownych zmian cen oraz zmniejszenia związanych z tym kosztów czasowych i osobowych Jeegy Software oferuje odpowiednie rozwiązanie w postaci cyfrowego modułu zarządzania cenami. Za pomocą tego modułu pracownicy mogą kilkoma kliknięciami zmieniać ceny wybranych produktów, wstępnie planować nadchodzące zmiany i automatyzować powtarzające się zmiany. Aby obniżone ceny towarów lub promocje były widoczne dla klientów w sklepie, oprogramowanie Jeegy Software umożliwia miganie cyfrowych etykiet cenowych lub wyróżnianie treści na elektronicznych etykietach kolorem czerwonym lub żółtym (w zależności od typu wyświetlacza).

WIRTUALNA WERSJA SKLEPU

Im większa powierzchnia sklepu i im szerszy asortyment, tym bardziej skomplikowane jest planowanie rozmieszczenia towarów w sklepie. Połączenie dwóch modułów oprogramowania Jeegy - Geolocation i Link - umożliwia zlokalizowanie każdej elektronicznej etykiety cenowej w sklepie lub magazynie i przyporządkowanie każdej etykiety elektronicznej do odpowiedniego produktu. Za pomocą oprogramowania Jeegy powstaje wirtualna mapa powierzchni sklepu lub magazynu wraz z rzędami półek, co upraszcza lokalizację poszczególnych etykiet lub konkretnych produktów oraz ułatwia konfigurację i zarządzanie produktami.

DOŚWIADCZENIA ONLINE SHOPPING

Stały rozwój Internetu rzeczy (IoT) i zakupów online wpływa na zachowania zakupowe konsumentów nawet podczas zakupów w stacjonarnych punktach sprzedaży detalicznej. Jeegy daje Państwu możliwość dostosowania procesu zakupowego w handlu detalicznym do zakupów online, a tym samym zaspokojenia zmieniających się potrzeb klientów w zakresie większej ilości informacji i funkcjonalności. Dzięki możliwościom NFC elektronicznych etykiet półkowych i interaktywnego doradcy produktowego klienci w sklepie mają bezpośredni dostęp do dostępnych w Internecie informacji o danym produkcie. Dzięki temu klienci mogą przeczytać opinie o produkcie bezpośrednio na półce lub porównać ceny i cechy podobnych produktów.