Pasuje jak ulał: fashionTAG dla Państwa sklepu

Inteligentna cyfrowa etykieta w handlu detalicznym modą
 • Minimalizacja skarg klientów dzięki ustalaniu cen w czasie rzeczywistym
 • Ujednolicenie cen online i offline
 • Konkurencyjność dzięki opartym na wydarzeniach rabatach
 • Globalna dokładność cen dla sprzedawców detalicznych

AKTUALNE I ZGODNE Z RYNKIEM CENY ARTYKUŁÓW W SKLEPIE ODZIEŻOWYM

Szybko zmieniające się zachowania zakupowe i poszukiwawcze klientów ujawniają się m.in. poprzez zminimalizowaną częstotliwość odwiedzin w strefach dla pieszych. Klienci wchodzący do sklepu zazwyczaj doskonale znają już ceny produktów konkurencji — nawet będąc już w sklepie detalicznym mogą poszukać aktualnych ofert w Internecie. Metki z cenami w sklepach odzieżowych mogą być trudne do odczytania, jeśli towar był kilkakrotnie przeceniany. Jednocześnie częste ręczne zmiany cen łatwo prowadzą do błędnego oznaczenia cen, co z kolei prowadzi do skarg klientów.

Dzięki dokładnemu systemowi Real-Time-Pricing fashionTAG gwarantuje, że artykuł przy kasie kosztuje dokładnie tyle, ile podaje etykieta. Centralne aktualizowanie cen za pomocą etykiet fashionTAG, bez dodatkowego ręcznego wysiłku, umożliwia zorientowane na przyszłość i bezbłędne zarządzanie cenami we wrażliwej na zachowania rynku branży mody. Pracownicy nie muszą już drukować, naklejać i sprawdzać metek cenowych dla poszczególnych towarów w sklepie. Dzięki temu sprzedawca może spontanicznie reagować na zmiany popytu, a klienci są natychmiast informowani o specjalnych promocjach i ofertach — np. o sezonowych obniżkach.

REWOLUCYJNE PROCESY W SKLEPIE
 • Wyświetlanie aktualnie dostępnych towarów dzięki zarządzaniu zapasami w czasie rzeczywistym
 • Futurystyczna koncepcja obsługi i sklepu dla nowej ‘Customer Journey’
 • Oszczędność czasu przy obsłudze klienta i doradztwie
 • Łatwe zastosowanie nawet w przypadku małych artykułów
 • Indywidualny Showroom-Look dla Państwa sklepu
 • Połączenie poprzez NFC/smartfona dla rezerwacji artykułów
 • Optymalizacja procesów i zwiększenie wydajności pracy

Kolejny obszar zastosowań: Akredytacja imprez z fashionTAG

fashionTAG znajduje zastosowanie ni– tylko w branży mody - etykieta może być wykorzystywana w celu akredytacji na targach i eventach, np. jako karty wstępu lub dowody tożsamości. Wszechstronne urządzenie przekonuje swoim nowoczesnym wyglądem oraz elastyczną obsługą, która umożliwia szybką aktualizację i indywidualne dopasowanie do obszaru eventu poprzez odpowiednie oprogramowanie.

Aby zagwarantować bezproblemową organizację Państwa imprezy, konieczne jest ustrukturyzowane i zaplanowane zarządzanie gośćmi. Ważne jest, aby dostęp do różnych stref dla gości był stale regulowany. Dlatego fashionTAG są stosowane jako plakietki akredytacyjne i bilety: dane gości w systemie, jak również inne usługi internetowe, mogą być wcześniej zapisane na fashionTAG. Ułatwia to procesy odprawy i ogólne zarządzanie gośćmi podczas eventów, takich jak imprezy sportowe, festiwale, imprezy biznesowe lub targi. Zapisane w formie kodu kreskowego lub kodu QR dane osobowe można w ciągu kilku sekund udostępnić za pomocą odpowiedniego czytnika lub smartfona.

Inteligentny roaming w ramach sieci Access Point pozwala na centralne sterowanie kontrolą dostępu, zapewniając wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa dla odwiedzających. Oprócz parametrów technicznych, takich jak długa żywotność baterii, fashionTAG przyciąga uwagę nowoczesnym, kompaktowym wyglądem. Jako uchwyt fashionTAG służą spersonalizowane smycze, które można zaprojektować zgodnie z osobistą tożsamością firmy. Już teraz postawcie Państwo na elektroniczne zarządzanie uczestnikami i zdigitalizujcie swoje procesy akredytacyjne!