SmaSS Office - Do cyfrowego etykietowania pomieszczeń

ZALETY SMASS OFFICE:
  • Prosta integracja dzięki Click&Install
  • Wielojęzyczność
  • Skalowalność dzięki modułowej architekturze
  • Możliwość pracy z wieloma klientami
  • Rozwiązanie w chmurze lub on-premise
  • Niezależny od platformy i urządzenia dostęp przez przeglądarkę
  • Kompleksowe planowanie rezerwacji pomieszczeń z dynamicznym przydziałem powierzchni
  • Elastyczne oznakowanie z możliwością podłączenia do kalendarza i systemów rejestracji czasu pracy
  • Digital Signage w czasie rzeczywistym

Rozwiązanie middleware w zakresie digital room signage oferuje następujące zastosowania:

Rezerwacja terminów: Terminy nadal są rezerwowane w zwykłym środowisku użytkownika, takim jak Kalendarz Google lub MS Exchange. Alternatywnie, kalendarze można również importować indywidualnie poprzez XML lub CSV. Komunikacja między kalendarzem a cyfrowymi płytami drzwiowymi odbywa się automatycznie dzięki SmaSS Office.

Prezentacja na wyświetlaczu e-papierowym: W przypadku zmiany daty odpowiednie wyświetlacze są aktualizowane o nowe dane, dzięki czemu są zawsze aktualne dla odwiedzających. Nawet w przypadku spontanicznych zmian cyfrowe wyświetlacze są dostosowywane w bardzo krótkim czasie.

Interfejs WWW: W SmaSS Office cyfrowe etykiety przydrzwiowe są obsługiwane za pomocą centralnego interfejsu WWW, który jest łatwo dostępny, niezależnie od urządzenia. Czy to na własnym monitorze PC, czy na poręcznym tablecie, klient zawsze może przeglądać lub edytować określone etykiety przydrzwiowe.

Digital room signage znajduje zastosowanie nie tylko w biurach, ale również w szpitalach, obiektach targowych czy placówkach edukacyjnych. Niezależnie od branży, firmy mogą wykorzystywać elektroniczne tabliczki przydrzwiowe, aby zapewnić nowoczesny wygląd i jednocześnie informować gości i pracowników. Ponadto efektywne zarządzanie salą pozwala zaoszczędzić cenny czas zarówno po stronie administracji, jak i uczestników spotkania.

SmaSS Office wspiera digital signage poprzez automatyczne dostosowanie elektronicznych oznaczeń przydrzwiowych oraz prezentację informacji w jednolity i nowoczesny sposób. Obejmuje to nie tylko godziny spotkań, ale także nazwiska uczestników lub inne ważne informacje dla personelu, gości i uczestników, jeśli jest to wymagane. Projekt może być indywidualny i tym samym dopasowany do korporacyjnego designu firmy.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o SmaSS Office do cyfrowego oznakowania pomieszczeń, nasi konsultanci z przyjemnością udzielą Państwu pomocy. Doradzą Państwu nie tylko w zakresie middleware dla digital signage, ale również w zakresie odpowiedniego sprzętu w postaci tabliczek przydrzwiowych e-ink, jak również najlepszej możliwej integracji z Państwa pomieszczeniami.