e-shelf labels oferuje idealne Value Added Featuers dla Państwa zastosowań digital signage

e-shelf-labels jest Państwa partnerem, jeśli chcą Państwo za pomocą cyfryzacji wprowadzić do swojego handlu stacjonarnego innowacyjne doświadczenia detaliczne. Oferujemy odpowiednie oprogramowanie i rozwiązania sprzętowe dla każdego rozwiązania digital signage, jak również idealne Value Added Features dla Państwa indywidualnego obszaru zastosowań.

Spektrum rozwiązań e-shelf-labels w obszarze digital signage sięga od cyfrowych etykiet cenowych do sterowanych czujnikami instalacji, które są odpowiednie dla handlu detalicznego, hotelarstwa i gastronomii, jak również do zastosowań w przemyśle, zarządzaniu budynkami i transporcie publicznym.

Rozwiązania Digital Signage od e-shelf-labels

  Firma e-shelf-labels doradzi Państwu w zakresie rozwiązań telewizji sklepowej, spersonalizowanych ekranów informacyjnych, nowoczesnych tablic wideo (VUSION Rail, Shelfvision lub LCD Shelf Displays) oraz wyświetlaczy typu strech pracujących non-stop 24/7 w nietypowym dla rynku formacie o szerokości 28 lub 38 cali. We współpracy z naszym partnerem BenQ oferujemy również ekrany informacyjne o przekątnej do 86 cali. W naszym portfolio znajdują się niezwykle wydajne rozwiązania wyświetlaczy w technologii e-ink, np. jako cyfrowe tabliczki przydrzwiowe, które są aktualizowane bez okablowania przez WLAN i LTE lub instalowane samodzielnie z wykorzystaniem energii słonecznej, dzięki czemu można je bez problemu stosować na zewnątrz i w obszarach przemysłowych. Nasze rozwiązania dotykowe LCD o wysokiej rozdzielczości są szczególnie przydatne jako interaktywne rozwiązania kioskowe, działając w roli wirtualnych doradców sprzedaży dla klientów i pracowników w stacjonarnym handlu detalicznym.

  Value Added Features dla zastosowań digital signage

  Scan, Pay and Go: płacenie przy półce przez samodzielne skanowanie

  ZALETY SCAN & GO
  • Samodzielne skanowanie: płatność mobilna
  • Innowacyjne doświadczenia zakupowe dla Państwa klientów
  • Płatność przy półce niezależna od lokalizacji/czasu
  • Minimalizacja rezygnacji z zakupu
  • Maksymalna orientacja na klienta

  MOBILNE ROZWIĄZANIE PŁATNICZE PRZY PÓŁCE SKLEPOWEJ

  Dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu płatności mobilnych przy półce, nie ma potrzeby płacenia przy kasie, a tym samym stania w długich kolejkach, które często prowadzą do porzucania zakupów przez klientów.

  Czy to płatność kodem QR, czy też rozwiązania NFC: e-shelf-labes oferuje Państwu szeroki wachlarz mobilnych rozwiązań płatniczych, które np. w połączeniu z fashionTAGs w sektorze odzieżowym lub z elektronicznymi etykietami na półki w supermarketach oferują większy komfort dla Państwa klientów.

  Captana: monitorowanie półek dla bezpiecznego przeglądu stanów magazynowych w czasie rzeczywistym

  Zalety Captany
  • Przegląd stanów magazynowych w czasie rzeczywistym
  • Wzrost sprzedaży - brak pustych półek
  • Geolokalizacja za pomocą aplikacji ShelfWatch
  • Obniżenie kosztów magazynowania
  • Wyświetlanie błędnie umieszczonych towarów

  Automated Shelf Monitoring

  Automatyczny monitoring półek Captana gwarantuje bezpieczną widoczność zapasów w Państwa sklepie i umożliwia ogromną optymalizację zarządzania zapasami: Captana wykrywa i zaznacza pozycję towarów niedostępnych (On-Shelf Availability) bezpośrednio na wizualnym planie półek.

  Personel jest natychmiast powiadamiany za pomocą swoich handheldów i może być kierowany bezpośrednio do miejsca akcji dzięki lokalizacji. Dzięki temu pracownicy oszczędzają cenny czas, który mogą zainwestować w inne zadania.

  SCREEENR: Platforma dla interaktywnych systemów doradztwa produktowego w stacjonarnym handlu detalicznym

  Zaoferuj swoim klientom korzyści płynące z handlu elektronicznego w handlu stacjonarnym: zamiast samodzielnego poszukiwania informacji w Internecie, inteligentne systemy wspomagające przejmują zadania związane z doradztwem w zakresie sprzedaży dla klientów i sprzedawców w sklepie. Oprogramowanie SCREEENR jest odpowiednie dla telewizorów sklepowych, ekranów dotykowych, tabletów i smartfonów i umożliwia klientom wyszukiwanie określonych produktów. Za pośrednictwem ekranu dotykowego wirtualni doradcy handlowi dostarczają niezbędnych informacji na temat preferowanego artykułu, dzięki czemu decyzja o zakupie może zostać podjęta bezpośrednio w sklepie. SCREEENR może również służyć do centralnego gromadzenia, tworzenia i zarządzania innymi treściami dla wszystkich urządzeń digital signage.

  PRECYZYJNE PRZEGLĄDANIE PRODUKTÓW BEZ SZUKANIA ONLINE

  Platforma digital signage SCREEENR obejmuje Content Designer do tworzenia treści metodą "drag&drop", Content Manager do centralnego zarządzania treścią w chmurze oraz Player Element do stabilnego odtwarzania treści na wszystkich wyświetlaczach. W oparciu o te trzy obszary SCREEENR może być wykorzystywany do tworzenia i zarządzania atrakcyjną treścią digital signage oraz interaktywnymi systemami pomocy.

  Nadal nie są Państwo pewni co do wyboru odpowiednich Value Added Features dla Państwa zastosowań digital signage i potrzebują Państwo indywidualnej porady? Zapraszamy do kontaktu z nami — czekamy na Państwa e-mail lub telefon.