Vivid Shelf Edge - Interaktywne oznakowanie półek sklepowych

Interaktywne wyświetlacze dotykowe w połączeniu z odpowiednimi szynami zasilającymi są uważane za rozwiązanie Digital Signage innowacyjnym podejściem do przeniesienia wizerunku marki w handlu detalicznym na nowy poziom. Zastosowane rozwiązania wykraczają daleko poza elektroniczne etykietowanie cen, przy czym szeroki zakres inteligentnych funkcji można obsługiwać za pomocą technologii dotykowej. Elektroniczne etykiety półkowe naszego partnera i producenta Vivid Tech ze względu na swoją wielofunkcyjność są szczególnie cenione w zastosowaniach w sektorze żywności i napojów w handlu detalicznym, a także do etykietowania bufetów w restauracjach i hotelach.

Wyświetlacz dotykowy o wysokiej jasności i wspaniałych kolorach przyciąga uwagę klientów i umożliwia interakcję pomiędzy użytkownikiem a produktem. Potencjalny klient obsługuje wyświetlacz poprzez dotyk palca i w ten sposób otrzymuje dalsze informacje o produkcie. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów zagranicznych można zintegrować z wyświetlaczem różne opcje językowe i walutowe. Innym możliwym zastosowaniem jest wyświetlanie składników, promocji rabatowych lub aktualnej dostępności produktów. Dzięki zastosowaniu centralnego menu na wyświetlaczu można kompleksowo i intuicyjnie korzystać z różnych funkcji.

Różne możliwości zastosowania etykiet

Interaktywne, innowacyjne, in-store:
  • Automatyczne, dynamiczne ustalanie cen
  • Wielofunkcyjny wyświetlacz dotykowy LCD
  • Interaktywny asystent sprzedaży
  • Optymalizacja działań marketingowych
  • Kontrolowane sensorycznie śledzenie danych klienta
  • Wzrost popularności marki
  • Oszczędzająca energię technologia LCD
  • Łatwa integracja z istniejącymi systemami ERP/WMS

Atrakcyjne rozwiązanie digital signage w punkcie sprzedaży

Łatwa instalacja na półce

Jako pakiet all-in-one, elektroniczne etykiety Vivid Tech przystosowane do zamocowania na krawędzie półek są dostępne w komplecie wraz z odpowiednimi szynami zasilającymi (Adapter Rail & Power Rail), oprogramowaniem w chmurze i niezbędnymi materiałami eksploatacyjnymi. Kompaktowe wyświetlacze dotykowe o wymiarach 98 x 64 x 10 mm idealnie nadają się do etykietowania produktów na krawędziach półek. W celu zapewnienia większej elastyczności w pozycjonowaniu etykiet szyny zostały zaprojektowane tak, aby stworzyć dwa różne kąty widzenia: 90° dla górnych półek i 67° dla półek w dolnym polu widzenia.

Ponieważ do korzystania z tych elektronicznych etykiet na półki nie są wymagane baterie, w dziedzinie elektronicznego oznakowania jest to wersja cechująca się oszczędnością zasobów. W skali temperatur od 0° do 40° Celsjusza w obszarze wewnętrznym wyświetlacze działają w standardowej funkcjonalności poprzez bezprzewodowe połączenie WiFi.

POZNAWANIE OPINII KLIENTÓW DZIĘKI INTELIGENTNEJ ANALITYCE IN-STORE

Za pomocą sterowanego czujnikami systemu analizy in-store oraz korzystając z indywidualnych informacji zwrotnych od klientów można śledzić czas spędzony przez nich w punkcie sprzedaży lub też prowadzić interakcje z klientami za pomocą badań opinii na wyświetlaczach. Zebrane informacje pomagają w dostosowaniu strategii marketingowej i wzmocnieniu lojalności klientów dzięki reklamom skierowanym do konkretnych grup docelowych. W ten sposób nie tylko dostarczają Państwo unikalne doświadczenie zakupowe dla swoich klientów, ale jednocześnie mają możliwość wzmocnienia wizerunku swojej marki - wszystko to za pomocą digital signage!

CYFROWE ETYKIETOWANIE BUFETÓW

Digitalizacja w branży restauracyjnej jest obecnie nieodzowna i dostarcza skutecznych rozwiązań, upraszczających różne procesy w zarządzaniu produktami i obsłudze. Ponadto, cyfrowe oznakowanie żywności i napojów oferuje większą przejrzystość w zakresie odpowiedniego wyboru produktów. Dzięki cyfrowym wyświetlaczom lady bufetowe lub gabloty w gastronomii, cateringu czy hotelarstwie można łatwo zmodernizować i tym samym przyciągnąć klientów dobrym designem.

Informowanie gości o najważniejszych informacjach o produkcie, takich jak lista składników, wartości odżywcze i alergeny pokarmowe, pomaga konsumentom w podejmowaniu świadomych decyzji. Bezprzewodowe zarządzanie etykietami daje możliwość aktualizacji treści w dowolnym momencie i dostosowania do potrzeb.

Są Państwo zainteresowani ofertą interaktywnych wyświetlaczy? E-shelf-labels jest dostępny w charakterze doradcy i chętnie pomoże Państwu w znalezieniu indywidualnego, odpowiedniego dla branży rozwiązania w zakresie digitalizacji Państwa powierzchni sprzedażowej za pomocą systemu ESL.